Mifun začíná sezónu v nové zkušebně.

 Dětský sbor Mifun působí v Černošicích již 12 let. Za tu dobu si vybudoval pevné místo jak v oblasti hudebního vzdělávání dětí, tak i na poli kultury v regionu Dolního Poberouní a v Praze. Sborem prošly stovky dětí, které kromě zkoušek a koncertů zažily mnohá další dobrodružství, jako jsou různé výlety, soustředění, zahraniční zájezdy, ale třeba i natáčení v televizi. Vloni sbor účinkoval ve vysílání soutěže Česko Slovensko má talent na TV Prima a stal se součástí představení „Zabijačka“ s divadlem Vosto5 v režii Jiřího Havelky, jehož premiéru přenášela z Národního Muzea ČT Art.

 V novém školním roce čeká dětský sbor Mifun důležitá změna. Jeho zkoušky se přesouvají ze základní školy do vhodnějších privátních prostor, lépe přizpůsobených jeho potřebám.

 Novou adresou je ul. Radotínská 51, žlutý dům u nádraží (rámařství Křížek) na rohu s ulicí Sadová, hned vedle anglické školky Kryštof. Sbor zde má k dispozici krásnou zkušebnu, vybavenou hudebními nástroji a dalšími potřebnými pomůckami. V tomto novém, klidném a inspirativním prostředí se budou děti cítit jako v bavlnce a zpívat jedna radost.

 

Mifun přijímá nové členy

Prostředí dětského sboru pomáhá dětem rozvíjet řadu dovedností. Zlepšuje hlasový projev, koncentraci a paměť, ale i mnoho dalších sociálních schopností, jako je sebedůvěra a týmová spolupráce. Dětský sbor Mifun nyní přijímá nové členy do všech svých skupin, do přípravek již od čtyř let. Pokud uvažujete o smysluplném využití volného času svých dětí, je jistě Mifun dobrá volba.

Talent Černošice

 Jednou z prvních akcí pořádaných sborem Mifun v letošní sezóně bude první ročník pěvecké soutěžní přehlídky TALENT ČERNOŠICE, která se uskuteční v sobotu 14.10. v Club Kině. Na ní budou mít možnost vystoupit jak sólisté, tak různé dětské skupiny z Černošic a okolí za doprovodu profesionálních hudebníků. Vedle samotné soutěže proběhne pestrý doprovodný program - např. vystoupení hostů známých z pražské muzikálové scény, show DJ Fluxe a dalších, ale také občerstvení - grilování a míchání drinků v podání studentů gastro školy. Během akce proběhnou také zajímavé live stream rozhovory s účinkujícími. Den pak zakončí vyhlášení, předání cen a dětská taneční party. Děti i dospělí z černošické komunity si akci užijí a odnesou si z ní pestré kulturní a společenské zážitky. Zájemci o soutěžení, nebo i jen vystoupení v rámci přehlídky, vyzýváme vás, hlaste se!

Zkoušky sboru probíhají každou středu na adrese Radotínská 51 v následujících časech:

Přípravky: 14 – 15, 15 – 16 a 16 - 17

Hlavní sbor: 17 - 18.30

Ester Nemjóová Onkubator